Youtube Videoları Bölüm Olarak İzleme

Youtube Platformu

Biliyorsunuz ki son zamanlarda iyice aramıza giren video içerikli Youtube artık, Youtube Videoları Bölüm Olarak İzleme ile sonunda geldi dedirtecek bir özelliği listesine ekledi. Özgün içerikler ile son zamanda daha da popüler olan video yayın platformu günden güne dev gibi büyümeye devam ediyor. Hal böyle olunca da milyonlar içerik girişi oluyor ve uzun kısa demeden birbirinden farklı görsel ve video içerikleri yer alıyor. Bu ve buna benzer daha fazla teknoloji haberleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Pandemi süresince kullanımı dahada artan ve ve hali hazırla Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya platformu gelişmeye devam ediyor. Video izleyicilerin en çok sıkıldığı ve artık yeter düzeltin yada çözüm getirin şuna dedirttiği durum artık tamamen çözüme kavuştu. İzleyenler ve tüketiciler videoların hangi kısımlarında yorum ve neye önem verdiğini görmek üzere geliştirilen bu sistemde üç zaman çizelgesi yer alacak ve kullanıcılar izlemek istedikleri bölümü hemen anında ilerletebilecek.

Youtube Videoları Bölüm Olarak İzleme

 
Hali hazırda kullanıma uygun olan bu sistem, izleyiciler ile çok kısa zaman sonra buluşacak. Tablet, akıllı telefon üzerinde de geçerli olacak bu video  sistemde aynı şekilde üç kademe den oluşacak ve onlarda bu güncellemeden faydalanabilecek. Hazır bu makalemizi okumuş iken sizlere naciz tavsiyem blog sayfamız içerisinde yer alan Youtube platformu ile ilgili makale yazılarımı muhakkak okumanızı öneririm. Bu sektöre yeni girmek isteyen okuyucularım için akıl dolu ve birbirinden güzel fikirler bulunmaktadır. Mutlaka göz atmalısınız.

Kullanıcılar hali ile uzun içeriklerden sıkılıyor ve ilerleterek video hakkında neler olduğuna dair bilgi almak istiyor. Hatta öyle ki bazı videolarda bazı kişiler, videonun hangi bölümünün faydalı olduğu hakkında yorum yazarak şu kısımdan itibaren izlemeye başlayın gerisi boş, gibisinden yorumlar yazıyor. Onca gelen şikayet sonucunda artık firmada buna da bir çözüm bularak herkes için net ve ortak bir karar vermiş oldu.

Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip ederek destek olabilir ve takip edebiliriz, ayrıca son dakika haberleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz mail adresinizi Ana Sayfamızda bulunan ”Haberdar Ol” kısmına ekleyebilirsiniz.

Paylaş