Para Kazandiran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar ? soruna bugün sizlerle cevap arayacağız.Peki bu sistemde nasıl para kazanılır,gerçekten kazanç elde ediliyor mu,nasıl işliyor bunlar hakkında bilgi vereceğiz.Çağımızın en büyük teknolojisi olan internet birçok dalda para kazandırmaya devam ediyor ve profesyonel bir şekilde ilerleyiş sürdürüyor.Bir önceki konumuzda bahsetmiştik.Gelin bunları sizlere kademeli olarak anlatalım.

 

1.)Foap Uygulaması

para-kazandıran-mobil-uygulamalar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foap android ve ios tabanlı bir fotoğraf uygulamasıdır.Burada profesyonel ve amatör fotoğrafçılar yer alır.Uygulamayı indirerek hemen resim çekmeye başlayın fotoğraflarınızı yayınlayın.Burada sistem çekilen fotoğrafların profile yüklenmesi ve oradaki kişiler tarafından beğenilmesi gerekiyor.Ortalama 2 milyondan fazla uygulamayı kullanan kişi bulunmakta burada herkes bir yarış içerisinde,fotoğraflarınız ne kadar özgün net ve güzel olur ise beğeni alma ve para kazanma şansınız bir o kadar artacaktır.

 

2.)Swagbuck Uygulaması

para-kazandıran-mobil-uygulamalar

Anket doldurma sitesi olarak bilinen Swagbucks çeşitli platformlarda müşterilerine hizmetler sunuyor.Uygulamayı indirmeniz ve size verilen görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.Bununla beraber sizden mekan belirleme fırsatına sunuyor.Belirtilen yere gidip fotoğraf çekmeniz veya orayı kanıtlamanız sizden isteniyor.Tamamen sosyal medya üzerinde olan ve bolca vakit isteyen bir uygulama.Ama sabırlı olunur ve vaktiniz bol ise güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

3.)Toluna Uygulaması

 

para-kazandıran-mobil-uygulamalar

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir diğer uygulama çeşidimiz ise Toluna olarak geçmektedir.Hem android hem ios tabanlı olan uygulama sizlere anket doldurma,keşif yaptırma hizmetleri sunuyor.Yıllardan beri piyasada olan bu uygulama müşterilerine güven sağlamış ve ödeme konusunda hiçbir problem çıkarmamış.Vaktiniz var ise hiç durmayın girin anketleri doldurun,size verilen görevleri yerine getirin ve biran önce kazanmaya başlayın.İlk başlarda çok büyük meblağ kazancı hayal etmeyin unutmayın! Her şey emek ister ve zaman gerekir.

4.)Slidejoy Uygulaması

uygulama-slıdejoySlideJoy diğer uygulamalardan farklı tutan özellikleri mevcut.Bunun için androis işletim sistemine ait bir telefonunuz olması gerekiyor.İçeriğinden bahsedecek olur isek Ekran koruması (yani ekran kilit i) olarak çalışan bu uygulama farklı bir kazanç sistemi sağlıyor.Uygulamayı indirin ekran kilit’i olarak ayarlayın ve kazanmaya başlayın.Evet bu kadar basit,düşünsenize günde kaç kere telefon ekranı aç kapa işlemi gerçekleştiriyoruz.Aynı zamanda niye ekstra olarak bünyesinde anket doldurma işlemi de mevcut.

 

Son olarak toparlayacak olur isek 4 uygulamadan bahsettik,bunlar şuan güncel olarak sosyal medya üzerinde popüler olan ve kazanç açısından en yüksek seviyede olan uygulamalardır.Bunları sizin için cımbızla aralardan seçtik ve kısaca özetledik.

Paylaş