Güvenli Bitcoin Siteleri

Güvenli Bitcoin Siteleri

Güvenli Bitcoin Siteleri denilince aklımıza birçok soru işaret takılıyor.Ülkemizde bu işi yapan arkadaşlar adına bizde bir araştırma yaparak listemize birkaç firma ekledik ve bu firmalar ülkemiz üzerinde hizmet veren problem teşkil etmeyen durumda olarak gördük. Sizlere de sırası ile bunları açıklayarak yardımcı olmaya çalışacağız.

1.BtcTurk ile Güvenli Bitcoin 

güvenli-bitcoin-siteleri

BtcTurk firması ülkemiz alt yapısında bulunan bitcoin alım satım takas işlemleri için işlem yapan firmalar arasındadır.Lisanslı firma olmasının yanı sıra birçok özelliğe sahip zengin alt yapısı ve müşterileri açısından üst düzey güvenlik önlemleri ele alan kuruluştur.Mobil uygulaması da mevcut olan bu sistemde farklı alt koinler ile de alım satım takas işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

2.)Paribu ile Güvenli Bitcoin

güvenli-bitcoin-siteleri

Paribu firması yine aynı şekilde başka bir bitcoin alım satım işlemi sağlayan firmadır.Mobil uygulaması mevcuttur,alt koinler takas işlemleri ve gece gündüz uygulaması gibi birçok özelliği bünyesinde barındırır.Ödeme kanalları kısmında papara ödeme kanalı mevcut.Üst düzey müşteri güvenlik sistemine sahiptir.

3.Koinim ile Güvenli Bitcoin

güvenli-bitcoin-siteleri

Koinim sitesi ülkemizde hizmet veren diğer bir sitedir.Mobil uygulaması mevcuttur,müşteriler izin güvenlik düzeyi en üst seviyede tutulmaktadır.Alış veriş takas işlemlerini diğer coin uygulamaları gibi buradan da yapabilirsiniz.Bitcoin yanı sıra alt coin işlemleri de sağlanmaktadır.

Burada sizlere açıklama da bulunduğumuz siteler ülkemizde yoğun olarak işlem yapılan sitelerdir.Biz hiçbirisine kefil olmayarak sadece sizlere siteler hakkında bilgi verme uygulama içerikleri ve güvenlik örneklerinden bahsettik tamamen sizin kendi tercihinize bağlı olarak seçim yapmanız gereken platformlardır.

Ülkemizde son zamanda yaygın olması sebebi ile 3 gündemde ki site halen görevlerini icra etmektedir.Son zamanlarda artan döviz kurları ile de talep biraz daha yoğunlaşmış ve işlem sıklıkları artmıştır.Tabi sadece bir coin’e bağlı kalmak istemez iseniz alt koinleri de de tercih edebilirsiniz.Diğer makale yazılarımızda bunlardan da bahsedeceğiz.

Son olarak özetleyecek olur isek biraz maddi durumunuz ve şansınız var ise gündemi yakından takip edip alım satım işlemleri yapabilirsiniz tamamen şahsi kişisel değerlendirme olup biz size yön veremeyiz sadece bilgi ve birikimlerimiz den yola çıkarak bu makale de açıklamalar yaptık.Şimdilik hoşçakalın diğer makale de görüşmek üzere 🙂

Paylaş