Epic Games Store İOS ve Android

Epic Games 

Kuzey Carolina merkezli video oyunu ve yapım, geliştirme şirketi olan Epic Games Store, İOS ve Android  platformlarına geliyor. Her hafta sunduğu ücretsiz oyunlarında etkisi ile kısa zamanda geniş bir kullanıcı tabanına ulaşan Epic Games Store, yakın zaman akıllı telefonlar arasın yer alacak konuma gelecek. Epic Games CEO’su Tim, platformun gelecek İOS ve Android cihazlarda boy göstereceğini resmen açıkladı. Ortalık karışacak vaziyet alın cinsinden öyle bir hamleler yapacağını iletti ki herkes zamanla görecek dedi.

Video oyun haberciliği arasında önde gelen yayınlarda biri olan GameSpot, ünlü Battle Royale yapımı Fortine ile adını daha yükse sesle duyurmaya çalışan Epic Games CEO’su Tim zihin açıcı bir performans gerçekleştirdi. 2018 yılında Steam’a rakip olarak yayınlanan dijital oyun mağazası Epic Games Store hakkında çok önemli açıklamalarda bulunan Tim, yakın gelecekte artık bizde sahalarda olup daha etkili olacağız iddiasını da yenilemiş oldu. Teknoloji ile günden güne gelişen bu dönemde buna benzer daha ne haberler ile karşılaşacağız zaman gösterecek.

Epic Games Store İOS ve Android

Kapıların tüm geliştiricilere açık olduğunu söyleyen Epic Games, bu konuda özgün fikirler ve içerikler arayışını da devam ediyor. Sektörde daha çok alternatif ve hizmet için durmadan çalıştıklarını da sık sık dile getiriyor. Bugün sizlerle paylaştığım bu haberde Epic Games sürekli olarak takip ederek sizlerde, ücretsiz oyunlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Onun yanına sıra yakın zamanda GTA IV oyunu ile adını iyice sosyal medya üzerinde gösteren bu firma, yeni atılımı ile yeni yüzler ve geliştiriciler aramakta. Kendi web sitesi üzerinden yakından takip ederek haberdar olabilir ve, ücretsiz oyunlardan da bahsettiğim gibi indirme şansı yakalayabilirsiniz. Benim şahsi görüşüm bu kadar atılımın üzerine iyi bir çıkış yakaladılar ve fazlası ile son zamanda cömertlik yaptılar. Bundan sonraki dönemde adlarını kolay kolay unutturmaz hatta dahada sosyal medya üzerinde etki sahibi olurlar.

Beni sosyal medya hesaplarım üzerinden takip ederek destek olabilir, son dakika haberleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Paylaş